تبلیغات
گنجه - جشنواره زیست فناوری ایران

دبیراجرایی نخستین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری

مهندس اصغر زندی فرد در گفت وگو با خبرنگار دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در رابطه با روند برگزاری نخستین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری که از 28 بهمن ماه تا دوم اسفندماه در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد، 

دبیر اجرایی نخستین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری ادامه داد: ‌دانش آموزان حاضر در جشنواره نیز روز یکشنبه در کارگاه‌های علمی و سخنرانی های علمی حضور یافته و از نمایشگاه جشنواره نیز بازدید کردند.

مهندس زندی فر با بیان اینكه ازمیان آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره 21 اثر مربوط به دانش آموزان دبستانی و 101 اثر متعلق به دانش آموزان مقاطع راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی است، تاكید كرد: ‌این آثار در 9 محور مقاله های تحلیلی، پوستر و روزنامه دیواری، داستان نویسی، ساخت فیلم كوتاه، پویانمایی، عكس، كاریكاتور و نقاشی ارائه شده است.

دبیراجرایی نخستین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری ایران در پایان با اشاره به برنامه اختتامیه این جشنواره تاکید کرد:‌ در مراسم اختتامیه از دانش آموزانی که آثار خود را در جشنواره ارائه کرده اند، با اهدای لوح و جایزه تقدیر شد. که یکی از این دانش آموزان دوره راهنمایی به نام پارسا مهرافروز می باشد که رتبه ی اول کشوری در محور روزنامه دیواری را کسب نمود.







برچسب ها : مهندس زندی فرد/ جشنواره زیست فناوری / جوایز / اهدا لوح تقدیر وتندیس بلورین ،